U subotu 30.11.2019 godine održano je taekwondo natjecanje "Prvenstvo Herceg Bosne 2019" u Tomislavgradu za sve uzrasne kategorije na kojem je nastupilo 220 natjecatelja iz 9 klubova.

Livanjski Magone predstavljalo je 46 natjecatelja koji su se uspjeli izboriti za 40 medalja, i to 10 zlatnih, 12 srebrnih i 18 brončanih.

Zlato su osvojili Marko Ištuk, Matej Pavić, Maja Dolić, Ivica Mihaljević, Saša Kenežević, Anel Jahjefendić, Riad Jahjefendić, Nino Šeremet, Veronika Dolić i Milka Džeko.

Srebrne medalje su osvojili Katja Balta, Ivan Buljan, Hatidža Velagić, Luka Krezo, Mihaela Andabak, Ante Pervan, Fran Pervan, Josip Balta, Zvonimir Ištuk, Nikola Ćavar, Filip Mihaljević i Esma Topalović.

Brončane medalje su osvojili Tarik Kundić, Ivan Ćavar, Kristina Matić, Stipe Antunović, Josip Tomić, Marija Orlović, Luka Hrgić, Filip Matić, Marin Ćubela, Jure Bralo, Filip Badrov, Luka Marković, Adela Milak, Ana Badrov, Iva Vlašić, Elena Suša, Marija Markov i Ana Matić.

U ekipnom plasmanu TKD klub Magone osvojio je prvo mjesto i titulu prvaka Herceg Bosne.