Taekwondo klub Magone Livno nastupio je 29.05.2021.  u Prijedoru na međunarodnom turniru "Kozara Open 2021 - KUP AMBASADORA REPUBLIKE KOREJE".

Na turniru je nastupilo 202 natjecatelja, 15 klubova iz Bosne i Hercegovine i Srbije. Livanjski Magone predstavljalo je 20 natjecatelja koji su osvojili 20 medalja, i to 12 zlatnih, 5 srebrnih i 3 brončane.

Zlatne medalje osvojili su: Hrvoje Baković, Anel Jahjefendić, Petar Dolić, Marija Orlović, Marko Ištuk, Maja Dolić, Ivica Mihaljević, Matej Orlović, Nino Šeremet, Martina Tolo, Sara Tičinović, Petra Ždero.

Srebrne medalje su osvojili: Riad Jahjefendić, Fran Pervan, Katja Balta, Filip Matić, Saša V. Knežević.

Brončane medalje su osvojili: Jakov Perković, Ružica Baković i Nikola Ćavar.

U ekipnom plasmanu TKD Magone Livno zauzeo je 2. mjesto, dok su mlađi kadeti, juniori i seniori također osvojili  2. mjesto ekipno, a kadeti i juniorke, 1. mjesto.

Maja Dolić proglašena je za najbolju juniorku, Petra Ždero za najbolju seniorku, a Matej Orlović za najboljeg seniora.