• Short title article: Turnir u Zagrebu

U Zagrebu se održao ovaj vikend 14.-15.10.2023, međunarodni taekwondo G1 turnir "Croatia Open 2023." na kojem se natjecalo 770 natjecatelja iz cijelog svijeta.

Prvog dana nastupali su  kadeti i juniori TKD Magone Livno u sastavu selekcije Taekwondo saveza Herceg Bosne te su se izborili za jednu brončanu medalju koju je osvojio Nino Šeremet u konkurenciji juniora do 78 kg.

Prvog dana su još nastupali Marija Orlović (JF -59kg), Marko Ištuk (KM -37kg), Fran M. Pervan (KM -41kg), Petar Dolić (KM -41kg), Katarina Tolo (JF -63kg) i Marko Dolić (KM -41kg).

Drugog dana nastupili su seniori TKD Magone Livno te su se izborili za jednu srebrnu medalju koju je osvojila Petra Ždero u konkurenciji seniorki -57kg.

Na putu do srebrne medalje pobijedila je predstavnice Kanade, Japana i Nizozemske da bi u finalnoj borbi izgubila od Srbije.

Matej Orlović u konkurenciji seniora -68kg zaustavljen je u prvom kolu.