• Short title article: Požalila se

"Osam je dana prošlo otkako je u glavnom gradu jedne države članice Europske unije, a to je Zagreb i naša susjedna Hrvatska, održan najveći fašistički skup u posljednjih 80 godina.

500.000 ljudi, netko kaže i manje, u zemlji koja ima oko 3,5 milijuna stanovnika vikalo 'Za dom spremni', a čitava Europa se i dandanas pravi da nije čula", kazala je predsjednica Skupštine Srbije Ana Brnabić.

Ustvrdila je i da je nedopustivo to što nitko iz bivše srpske vlasti nije pisao Europi i Europskom parlamentu o događanjima na Thompsonovu koncertu.

"Nitko od naših iz bivše vlasti nije napisao pismo sestrinskim strankama od Europskih zelenih do Europskih socijaldemokrata da kažu - molimo vas, izjasnite se, ne može tako proći.

Kad dođe do srpskih žrtava, ma baš ih briga", požalila se, između ostalog, Brnabić na Pink televiziji. Prenosi Dnevnik.hr.

Pratite nas na društvenim mrežama Facebook, Instagram, Youtube, TikTok